SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę
Czy zleceniobiorca powinien odbyć pełne szkolenie wstępne bhp?

Czy zleceniobiorca powinien odbyć pełne szkolenie wstępne bhp?

Osoby zatrudnione na umowie cywilnoprawnej świadczą pracę na rzecz pracodawcy w miejscu przez niego wyznaczonym. Obowiązkiem pracodawcy, wynikającym z art. 304.  § 1. K.p. jest zapewnienie wszystkim pracownikom, bez względu na rodzaj zatrudnienia, bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, w tym też przeprowadzenia obowiązkowych szkoleń z zakresu bhp. W myśl wyżej... czytaj więcej

Zapisz się na nasz newsletter!